FK Gůfuň Nový Jičín

Smazání novinkySnový start sezóny 2019/2020
Dnes jsme odehráli první dva soutěžní zápasy v Havířově. Mise za vysněným titulem začala na výbornou a domů jsme přivezli 6 bodů za dvě výhry!

Bazinga Ostrava vs FK Gůfuň Nový Jičín - 4:6

Do zápasu jsme vlétli s patřičným elánem a začali diktovat tempo hry. Nastal ale problém s koncovkou a Ostrava toho hned na začátku využila. Dostala se do dvoubrankového vedení, které jsme ale dokázali smazat a nakonec překlopit misky vah na naší stranu. Celou dobu jsme předvedli soustředěný výkon a konečným gólem do prázdné branky jsme pečetili první výhru v sezóně 6:4.

Branky a asistence: Tomáš Kluska (Oliver Rusev), Petr Žlebek (Oliver Rusev), Tomáš Kluska (Oliver Rusev) Petr Žlebek (Tomáš Kluska), Oliver Rusev (Petr Žlebek), Vojtěch Hanzelka (Petr Žlebek).

FK Gůfuň Nový Jičín vs FBC Vikings Kopřivnice B - 3:1

Zápas se od úvodních minut nesl v klidném duchu. Kopřivnice jakoby čekala, co vymyslíme a nepouštěla se do žádných hurá akcí. Bohužel máme pořád trochu problém s tím, že když nehraje soupeř, občas nehrajeme ani my. Naštěstí jsme celý zápas byli opět lepším týmem a postupně jsme si vypracovali vedení 3:0, které jsme málem udrželi až do konečného hvizdu. 24 sekund před koncem jsme dostali branku, která ale "jen" kosmeticky upravila skóre na konečných 3:1.

Branky a asistence: Patrick Mik (Pavel Táborský), Vojtěch Hanzelka (Tomáš Kluska), Vojtěch Hanzelka (Petr Žlebek).

Na začátek sezóny dobrý výkon, ale musíme makat dál! Určitě nás ještě čeká spousta těžkých zápasů, které musíme zvládnout. Celý turnaj jsme měli trochu problémy v koncovce, které snad co nejdříve vypilujeme. 6. 10. 2019 nás v Kopřivnici čekají soupeři z Jablůnkova a Rožnova pod Radhoštěm. Uděláme opět vše, co bude v našich silách, abychom přivezli plný bodový zisk!

Přidal: Vojcek (2019-09-15 19:57:49)

Opravdu smazat tuto novinku?
Heslo:

Zpět na novinky