FK Gůfuň Nový Jičín

Smazání novinkyStart sezóny 2019/2020!!
Zdravíme, všechny fanoušky a fanynky našeho klubu. Sezóna se pomalu blíží, a tak je na čase ponořit se opět do centra dění.

Celé léto jsme poctivě makali na letní přípravě, která probíhala z větší části venku a také v hale. Snažili jsme se nabrat co nejlepší kondici, abychom mohli usilovat o vytoužený postup! Tato letní příprava se určitě zapíše mezi ty nejpovedenější. Hlavně účast hráčů byla rekordní. Mladí kluci, kteří se k týmu před sezónou připojili, poctivě doplňovali počty gufuňáků na tréninku. Celou přípravu jsme zakončili letním soustředěním v Lipníku nad Bečvou, kde jsme se pokusili tým opět o něco více stmelit, potrénovat herní situace a nakonec jsme odehráli přípravné utkání proti samotnému Lipníku, kde jsme brali výhru 3:2.

Poté následoval 1. ročník SUMMER ENDING CUPU, který měl za úkol otestovat reálnou formu před začátkem sezóny. Postupně jsme vyzvali celky z Valmezu, Frenštátu a Lipníku a turnaj jako takový, můžeme hodnotit kladně. Hráči Nového Jičína obsadili krásné druhé místo, když nestačili pouze na celek z Frenštátu, který ovšem od této sezóny působí o 2 soutěže výš. Nutno také dodat, že náš tým nebyl v plné síle a díry v sestavě jsme museli lepit těsně před turnajem. Kluci, kteří dostali příležitost ukázali, že se určitě chtějí porvat o místo v sestavě a nepředvedli vůbec špatný výkon! Zvláště na nových hráčích byla vidět velká snaha a nasazení, což se samozřejmě velice cení. Náš tým na letošní sezónu doplní dvě hostovačky a to Oliver Rusev z FBC TJ Sokol Frenštát p.R. a Alexandr Dresler z FBC Spartak Bílovec. V brance nám budou krýt záda rovněž dvě nová jména a to Dominik Vašenda a Andrej Krkoška. Také nesmíme zapomenou na staronového GŮFUŇÁKA Milana Němečka který v nové sezóně doplní náš kádr a bude nám pomáhat k vytouženému titulu.

Nyní už pojedeme naostro. V neděli 15. 9. 2019 nás čekají první dva soutěžní zápasy. Liga je nabitá 11 týmy a cesta za vytouženým postupem určitě nebude jednoduchá. Věříme, že máme natrénováno a také vůli vítězit, ale co je nejdůležitější jeden obrovský společný cíl. Můžeme slíbit, že na hřišti necháme maximum a o dění v sezóně vás samozřejmě budeme informovat na FACEBOOKU a nepochybně také na našem INSTAGRAMU.

To je pro začátek sezóny vše a teď už nám jen držte palce, ať tento cíl naplníme!

#gůfuňjebolestbolestjeodměna

Přidal: Vojcek (2019-09-11 22:06:41)

Opravdu smazat tuto novinku?
Heslo:

Zpět na novinky