FK Gůfuň Nový Jičín

Smazání novinkySOUSTŘEDĚNÍ 2k19
V pátek 22. 2. 2019 jsme vyjeli na historicky první soustředění od dob založení našeho týmu. Nutno dodat, že událost to byla velice povedená a troufnu si říci, že každý účastník si tyto 3 dny skutečně užil.

Pátek:

V 18:00 jsme se dostavili na samotné místo a sice do sportovního centra ve Smilovicích. Začali jsme večeří a chvíli poté jsme absolvovali první trénink v hale. Pátek patřil nejprve běhacím cvičením a pak byla na řadě rozehráhvka a přechod do útoku. Po tréninku jsme se sešli u videorozboru ze zápasu a poté nasledovala volná zábava v podobě FIFY a pivka.

Sobota:

Odstartovali jsme snídaní a přesunem pod vrchol našeho cíle. Byl to Javorový vrch. Někteří pojali výšlap jako trénink, někteří jako výlet a někteří zvolili zlatou střední cestu. Každopádně jsme se solidně cestou tam i zpět zasmáli a panovala skvělá nálada. V místní vesnici jsme si dali oběd a jeli zpět do sport centra, kde nás čekal předtréninkový videorozbor. Poté jsme se na 2 hodiny schovali do haly a vyšli hladoví a parádně zpocení. Následovala večeře a opět volná zábava. Někteří hráči se bavili tak dobře, že volnou zábavu protáhli do brzkých ranních hodin, ale nutno podotknout, že ve vší počestnosti, co se alkoholu týče a pilo se spíše symbolicky, protože nás čekal ještě nedělní trénink v hale. Dvojice statečných hráčů se dokonce v těchto brzkých ranních hodinách vydala na exkurzi po sport centru. Zjistili například, že místní kuchař a servírka spí tělo na tělo v místní strojovně pod bowlingovou dráhou. Takzvaně "Ubikace na pořádné úrovni". Vše bylo o to vtipnější, když své poznatky ráno předali zbytku týmu.

Neděle:

Den startoval opět týmovou snídaní a přišel na řadu bowling. Všechny zajímalo, kolik bowlingových koulí musíme hodit, abychom ubytovaný personál vzbudili. Netrvalo to moc dlouho a vyšel kuchař a po něm i servírka. Na řadu přišly trochu obavy z oběda, protože ho připravoval onen vzbuzený personál. Nakonec vše chutnalo dobře a my vyrazili na poslední trénink. Ten jsme si spíše užili hrou, protože to byla taková malá odměna za veškerý dril a také už byl celý tým jednoduše vyčerpán z náročného programu.

Závěrem nám nezbývá než poděkovat za skvělé podmínky pro trénink i mimo něj celému sport centru ve Smilovicích a přivítat mezi námi nového spoluhráče Martina Najvara. Na soustředění se ukázal jako správný GŮFUŇÁK, který zapadal do našeho týmu jak lidsky, tak co se týče obrovské základny humoriády, kterou náš celek disponuje!

Přidal: Vojcek (2019-02-25 18:50:07)

Opravdu smazat tuto novinku?
Heslo:

Zpět na novinky