FK Gůfuň Nový Jičín

Smazání novinky

Gůfuň opět čtyřbodový
V sobotu 22.10.2016 jsme vyjeli do dalekých Smilovic odehrát náš v pořadí třetí turnaj v této ligové sezoně. V prvním zápase jsme se střetli s celkem 1. FBK Eagles Orlová B a ve druhém nás čekala FBK Horní Suchá.

FK Gůfuň Nový Jičín vs 1. FBK Eagles Orlová - 4:3

Jestli proti někomu nenastupujeme rádi, pak jsou to hráči Eagles. V minulé sezoně jsme se s nimi střetli dvakrát a pokaždé to dopadlo lépe pro našeho soupeře. Měli jsme jim tedy co vracet a od začátku zápasu jsme k tomu tak přistupovali. Hned po 20 sekundách od úvodního hvizdu se prosadil kapitán Vojtěch Hanzelka po asistenci Filipa Cibulky. Náš skvělý nástup do zápasu pokračoval a v čase 1:58 se prosazujeme podruhé, když Ondřej Bienek, kterému asistoval Tomáš Kluska, dotlačil míček do branky soupeře. A to nebylo vše. V čase 3:56 s přehledem proměnil trestné střílení Jakub Táborský a vedli jsme 3:0. Hráči Orlové se z toho oklepali až na začátku druhé třetiny, kdy se v čase 3:00 prosadil Ondřej Fojt. V čase 10:02 nám na hokejky vrátil třígólové vedení opět Vojtěch Hanzelka. To bylo pro druhou třetinu vše. V té třetí střílel branky pouze soupeř. V čase 0:50 to byl Stvozenský Jan a v čase 6:27 Michal Sozdyl. Poté už jsme zápas dovedli do vítězného konce a brali zasloužené a hlavně cenné 3 body do tabulky.

Gůfuň Nový Jičín vs FBK Horní Suchá - 9:9

Tento zápas připomínal přestřelku jako na divokém západě. Kolty jsme tasili opět jako první. Běžela 45. sekunda první třetiny a svůj první letošní gól střelil Patrick Mik, kterému nahrál Jakub Táborský. V čase 1:59 jsme byli ještě veselejší, když přidává druhý gól Filip Cibulka, nahrává Jakub Kostelecký. Poté přišlo snížení, když se za hosty prosadil Milan Mašudka. O necelou minutu později se opět prosadil Mašudka a bylo srovnáno. V čase 5:30 se miska vah převážila opět na naši stranu po gólu Ondřeje Bienka, kterému asistoval Pavel Táborský. V čase 6:09 se štěstím procedil míček mezi nohama brankáře Prokop Grof a vedli jsme opět o 2 góly. Ale ani to nebylo pro první třetinu vše. V samotném závěru přichází pět snížení, když se za Horní Suchou prosadil Filip Krajíček. Do druhé třetiny jsme vstoupili opět aktivně. Tomáš Kluska byl faulovaný ve vyložené šanci, ale Jakub Táborský bohužel nevyzrál podruhé na brankáře v trestném střílení. Hráči suché o sobě dávají opět vědět ve čtvrté minutě, kdy střílí gól opět Milan Mašudka. V čase 5:17 se prosazují opět domácí, konkrétně to byl Filip Hubert. V tuto chvíli jsme prohrávali 4:6 a hnali jsme se za vyrovnáním. V čase 7:34 se prosazuje naše nová posila Martin Hlaváč po asistenci Filipa Cibulky. Poté řekli svoje opět hráči Suché. V čase 10:19 se prosadil Matěj Černý a vrátil domácím dvougólový náskok. O sedm sekund později to bylo zase „pouze“ o gól, když se opět prosazuje Martin Hlaváč, kterému tentokrát asistoval Prokop Grof. Domácí ale přidali do konce třetiny ještě jeden gól, když se prosadil hráč Filip Krajíček. Do té třetí vstoupili lépe Hráči Horní Suché. V čase 1:39 střelil branku opět Filip Krajíček. O 10 sekund později bylo sníženo, když se trefil náš kapitán Vojtěch Hanzelka, po asistenci Jakuba Kosteleckého. Do závěru zápasu jsme dali veškeré úsilí a vyplatilo se. V čase 2:45 se prosadil po asistenci Jakuba Táborského Tomáš Kluska a bylo to už „jen“ o jeden gól. Běžela 8. minuta a vyrovnávající branku střílí opět Tomáš Kluska, kterému asistoval Ondřej Bienek. V závěru jsme zápas dohrávali a nechtěli udělat zbytečné chyby, které by mohl vést k další brance soupeře. Nakonec tato divoká přestřelka skončila 9:9 a oba celky braly jeden bod.

Celkově můžeme tento hrací den hodnotit jako povedený a pokusit se na něj navázat v dalších zápasech, kdy nás čeká domácí Rožnov a Petrovice.

Přidal: Vojcek (2016-10-25 20:05:53)