FK Gůfuň Nový Jičín


Nedělních 6 bodů!
V neděli 18. 11. 2018 jsme vyjeli do Rožnova pod Radhoštěm odehrát další 3 ligové zápasy. Přijížděli jsme v roli outsidera, který obýval poslední příčku, ale odjeli jsme s hlavami nahoře a dokázali jsme si, že když se chce, tak dokážeme hrát s každým a dokonce i vyhrávat.

FK GŮFUŇ NOVÝ JIČÍN X FCB VIKINGS KOPŘIVNICE B - 4:6

Jako první nás čekal soupeř z Kopřivnice. V tomto zápase každý chvilku tahal pilku a relativně remízový match zvládl lépe soupeř. Za stavu 4:4 jsme dostali smolný gól na 4:5. Poté jsme hru otevřeli a soupeř přidal další branku na konečných 4:6 z našeho pohledu. Branky a (asistence): Tomáš Kluska (Petr Žlebek), Vojtěch Hanzelka (Štěpán Bill), Vojtěch Hanzelka, Pavel Táborský.

FK GŮFUŇ NOVÝ JIČÍN X FBC TJ SOKOL FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM - 4:0

Po zápase s Vikingy panovala v kabině jistá frustrace. Šnůra 6 proher v řadě a před námi soupeř, který panuje naší ligové soutěži. Všichni věděli, že další porážka nepřipadá v úvahu, ale čekal nás vskutku těžký úkol. Předvedli jsme ale něco, co jsme ještě tuto sezónu nepředvedli. Rvali jsme se o každý míček, v soubojích jsme dokázali být vyrovnaným soupeřem a přineslo to ovoce. Dokázali jsme vsítit rychlé 2 branky a po zbytek zápasu jsme precizně bránili. Nutno dodat, že soupeř předvedl svou kvalitu a byl lepším na míčku, nedokázal ale překonat naši skvěle fungující obranu a v poslední periodě jsme přidali další 2 góly na konečných 4:0. Na hřišti panovala nádherná euforie, která pokračovala i v kabině. Tímto bychom chtěli soupeři poděkovat za skvělý zápas, plný nasazení z obou stran a za florbalový přístup k zápasu, který není v naší lize podmínkou. Branky a (asistence): Tomáš Kluska (Petr Žlebek), Vojtěch Hanzelka (Petr Žlebek), Petr Žlebek, Vojtěch Hanzelka (Petr Žlebek).

FK GŮFUŇ NOVÝ JIČÍN X 1. FBK ROŽNOV POD RADHOŠTĚM C - 3:2

Tento zápas se vedl ve velmi unaveném duchu. Jednak tomu nepřidaly večerní hodiny, ale také únava po předchozích 2 zápasech. Nicméně snažili jsme se soustředit na naší hru, kterou jsme trénovali poslední 3 týdny a zakládat na trpělivosti. Soupeř z Rožnova nás místo dokázal zamknout, ale po většinu zápasu jsme byli lepším týmem my a zaslouženě urvali důležité vítězství 3:2. Branky a (asistence): Petr Žlebek, Petr Trost (Patrick Mik), Vojtěch Hanzelka

Tento zápasový den můžeme hodnotit jak nejpovedenější v této sezóně. Nejen, že jsme po většinu času hráli to, o co jsme se snažili na tréninku, ale také nás těší skalp prvního týmu naší tabulky. Budeme makat dále a uděláme vše pro to, abychom nyní načali novou šňůru výher.

Přidal: Vojcek (2018-11-27 11:28:53)
Zpět na novinkyUpravit / Smazat