FK Gůfuň Nový Jičín


Havířovské 2 body!
Včera 24.2.2018 jsme sehráli v Havířově další 2 zápasy. Nejprve jsme se střetli s lídrem naší ligové tabulky Petrovicemi a ve druhém zápase jsme nastoupili proti domácímu Slovanu Havířov. Nutno dodat, že jsme byli před turnajem na 9. příčce a hráli jsme s 1. a 4. celkem!

Proti Petrovicím jsme předvedli snad nejkoncentrovanější výkon v této sezóně. Každý plnil pokyny. Hráli jsme s obrovským nasazením a a precizním bráněním! Soupeři jsme nedovolili přímo ohrozit naši branku. Bohužel jsme nedokázali proměnit velké množství gólových šancí a museli jsme se smířit s remízou 2:2. Góly (asistence): Ondřej Bienek (Petr Žlebek), Petr Žlebek (Ondřej Bienek).

Ve druhém zápase jsme poněkud zaspali začátek. Soupeř z Havířova se dostal do vedení 3:0 a my jsme se dlouho hledali. Naštěstí se nám povedlo snížit, a to nás vyhecovalo k tomu zápas nevzdávat a soustředit se na naši hru. Postupně jsme dokázali vyrovnat na 3:3, ale těsně před koncem zápasu jsme inkasovali čtvrtou branku a museli jsme se opět pokusit o vyrovnání. Trenér zabodl šestkrát prst do vzduchu a poslal šestici hráčů, která dokázala v závěru dostat soupeře pod tlak a 10 sekund před koncem vstřelit vyrovnávací branku na 4:4. Na hřišti propukla nádherná euforie, která k týmovému sportu neodmyslitelně patří! Opět jsme ale nedokázali proměnit tutové šance a to byl největší problém dnešního dne. Góly a asistence: Patrick Mik (Jan Pobořil), Vojtěch Hanzelka (Tomáš Kluska), Petr Žlebek (Vojtěch Hanzelka), Jakub Táborský (Vojtěch Hanzelka).

Přidal: Vojcek (2018-02-25 15:01:49)
Zpět na novinkyUpravit / Smazat